Bina Yıkanlar Bina Yıkım İşleri Yıkım Söküm İşleri Yıkım Bozum İşleri

Bina Yıkım İşleri

Aktepe yıkım, Bina Yıkımı, Yıkım İşleri
Aktepe Yıkım olarak her türlü mesken yıkımı harfiyat ve enkaz alımı enkazın nakli molozların taşınmasını yapmaktayız. Kentsel dönüşüm hizmetlerimizde hedefimiz kaliteli hayat standartlarına ulaşmak ve çarpık kentleşmeyi azaltmaktır. Yıkılacak binanız mı var? arayın yada mesaj bırakın biz sizi arayalım.
Devamı

Saha Beton Kırımı

Ankara Yıkımcı, Kırımcı ve Enkazcı Firmaları
Aktepe Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat Firması olarak başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin her yerinde ayrım gözetmeksizin yıkım enkaz hafriyat işlerini özenle yapmaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz 0532 695 66 35

Devamı

Yıkım Kırım İşleri

Bina Yıkanlar, Yıkım Yapanlar, Yıkımcılar
Bina Yıkım Firmaları, Ankara Bina yıkım, Bina Yıkım İşi, 0532 695 66 35 Her türlü bina yıkımı mesken yıkımı otopark yıkımı itina ile çevreye zarar vermeden güvenlik seviyesi en üst seviyede tutularak uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Ankaradaki en çok tercih edilen yıkım enkaz ve harfiyat firması Aktepe Yıkım.
Devamı

Bina Yıkanlar, Yıkım Yapanlar, Yıkımcılar, Kırımcılar. AKTEPE YIKIMCI 532 695 66 35

Murat Aktepe 532 695 66 35 Yıkım Kırım Enkaz Hafriyat

AKTEPE YIKIM ENKAZ VE HAFRİYAT


HAKKIMIZDA;
Vizyonumuz; Bugüne kadar olan bilgi birikimiyle insan ve çevreye saygılı,sağlık ve emniyeti ön planda tutan bir bilinç oluşturmak. Üst kalite standartlarında müşteri beklentilerinin üzerinde sunulan projeleri kısa zamanda hayata geçirmektir.


Misyonumuz: Bilgi ve iş deneyimlerimizle günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern,çağdaş ve güvenli projeleri hayata geçirmek;sektörde öncü,kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır.
Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35

Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat İşlerinde Uzman Kadrosuyla;

Yıkımcı Murat AKTEPE

Bina Yıkanlar, Yıkımcılar, Enkazcılar.
Yıkımcı Firmamız; Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz İş yeri zemin betonlarının kırılması, Bina duvarlarının kırılması, molozların taşınması Hurda karşılığı yıkım, kırım, enkaz ve hafriyat işlerinizin yapılması İş yerinizde yeni bir dizayn öncesi çeşitli beton ve duvar kırma işleri, Şap, Fayans ve Beton kesilmesi Nitelikli Mühendislik çözümlerimizle sorunsuz yıkım enkaz ve hafriyat işlerinizin yapılması   İşyerinize yeni alınan makine ve ekipmanların yerleşimi konusunda çeşitli kırım ve tadilat işleri   İhtiyaç ve taleplerinizde konusunda uzman teknik ekimiz yıkımcılar olarak size yardımcı olacaktır.   Yapılacak işe göre teknik makina ve ekipmanımız yeterli sayıda mevcuttur
Ankara Yıkımcıları, Yıkımcı Kırımcı Enkazcılar, Hafriyat İşleri
Firmamız Başta Ankara Olmaka Üzere Yıkım, Kırım, Hafriyat Sektöründe Uzun Yıllardır Hizmet Vermektedir. Derin kazı hafriyatı, Yüzeysel kazı, Kanal Kazma, Tesviye, Dolgu sıkıştırma, Alt yapı kazıları, Kanal Kazıları, İnşaat alanı temel kazıları, Fabrika sahası hazırlama, Petrol istasyon sahası hazırlama, Alan düzeltme ve tesviye, Moloz taşınması, Su havuzu Kazıları gibi sektörümüzün alanına giren tüm hafriyat işleri alanında hizmet vermekteyiz. İş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceliyerek, fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime ve tecrübeye sahibiz. Konusunda uzman ekibimizle zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur. Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinalarla hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir. Yıkımcı Murat AKTEPE

İletişim Adresimiz

Aktepe Yıkım Murat AKTEPE
Siteler / Ankara
Telefon: 0532 695 66 35

Web Sitesi: Ankara Yıkımcı Firmaları
Web Sitesi: Aktepe Yıkım
E-mail: murat@aktepeyikim.com

En Son Mesajlar

"Yıkım ve enkaz bizim işimizdir" Nitelikli Mühendislik çözümlerimizle sorunsuz yıkım .
Türkiyede ki yaptıklarımızla ispatlamış bir firmayız
Yıkım işlerinizi hassas ve önemli incelikle tamamlamak için Aktepe Yıkım Harfiyat olarak biz varız.