Bina Yıkanlar Bina Yıkım İşleri Yıkım Söküm İşleri Yıkım Bozum İşleri

Bina Yıkımı

Yıkımcılar, Kırımcılar, Enkaz, Yıkımcı
Aktepe Yıkım olarak her türlü mesken yıkımı harfiyat ve enkaz alımı enkazın nakli molozların taşınmasını yapmaktayız. Kentsel dönüşüm hizmetlerimizde hedefimiz kaliteli hayat standartlarına ulaşmak ve çarpık kentleşmeyi azaltmaktır. Yıkılacak binanız mı var? arayın yada mesaj bırakın biz sizi arayalım.
Devamı

Saha Beton Kırımı

Ankara Yıkımcı Firmaları.
Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat Firması olarak başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin her yerinde ayrım gözetmeksizin yıkım enkaz hafriyat işlerini özenle yapmaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz 0532 695 66 35

Devamı

Yıkım Söküm İşi

Bina Yıkanlar, Yıkım Yapanlar, Yıkımcılar
Bina Yıkım Firmaları, Ankara Bina yıkım, Bina Yıkım İşi, 0532 695 66 35 Her türlü bina yıkımı mesken yıkımı otopark yıkımı itina ile çevreye zarar vermeden güvenlik seviyesi en üst seviyede tutularak uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Ankaradaki en çok tercih edilen yıkım enkaz ve harfiyat firması Aktepe Yıkım.
Devamı

Bina Yıkanlar, Yıkım Yapanlar, Yıkımcılar, Kırımcılar. AKTEPE YIKIMCI 532 695 66 35

Bina Yıkanlar, Yıkımcılar, Kırımcılar, Enkazcılar.

AKTEPE YIKIMCI, YIKIMCILAR, KIRIMCILAR, YIKIM, ENKAZ, KIRIM


Yetkili Kişi Murat AKTEPE


GENEL BİLGİLER:

Adres: Siteler / Ankara, 06360, Türkiye


Telefon:+90 (0532) 695 66 35 + 90 (0534) 652 86 39


E-Posta: murat@aktepeyikim.com


Web Sitesi: www.aktepeyikim.com

 

Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35

Bina Yıkanlar, Yıkımcılar, Enkazcılar, Yıkım Firmaları.
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamız; Hafriyat, İnşaat, Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma, Beton kesme, Şap Kırma ve Kesme, ve Fayans Kırma alanında hizmet vermektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Faaliyet alanlarında konusunda uzman teknik personelleriyle ve teknolojik makine ve ekipmanlarla 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, Servis hizmetine başladığı günden bu yana temel felsefe olarak kabul etmiştir.
Yıkımcılar, Enkazcılar Ankara Yıkımcıları, Yıkımcılar, Kırımcılar, Enkazcılar, Hafriyat İşleri
Firmamız Başta Ankara Olmaka Üzere Yıkım, Kırım, Hafriyat Sektöründe Uzun Yıllardır Hizmet Vermektedir. Derin kazı hafriyatı, Yüzeysel kazı, Kanal Kazma, Tesviye, Dolgu sıkıştırma, Alt yapı kazıları, Kanal Kazıları, İnşaat alanı temel kazıları, Fabrika sahası hazırlama, Petrol istasyon sahası hazırlama, Alan düzeltme ve tesviye, Moloz taşınması, Su havuzu Kazıları gibi sektörümüzün alanına giren tüm hafriyat işleri alanında hizmet vermekteyiz. İş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceliyerek, fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime ve tecrübeye sahibiz. Konusunda uzman ekibimizle zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur. Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinalarla hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir. Yıkımcı Murat AKTEPE

İletişim Adresimiz

Aktepe Yıkım Murat AKTEPE
Siteler / Ankara
Telefon: 0532 695 66 35

Web Sitesi: Ankara Yıkımcı Firmaları
Web Sitesi: Aktepe Yıkım
E-mail: murat@aktepeyikim.com

En Son Mesajlar

"Yıkım ve enkaz bizim işimizdir" Nitelikli Mühendislik çözümlerimizle sorunsuz yıkım .
Türkiyede ki yaptıklarımızla ispatlamış bir firmayız
Yıkım işlerinizi hassas ve önemli incelikle tamamlamak için Aktepe Yıkım Harfiyat olarak biz varız.