Yıkımcılar Kırımcılar Enkazcılar Ankara | YIKIMCI FİRMALARI

HAKKIMIZDA

Firmamız inşaat sektörünün en önemli alanlarından olan Hafriyat, Yıkım ve Enkaz işlerinde 1960 yılından beri Aktepe Yıkım ve Hafriyat olarak çalışmaya başlamıştır. Firmamız bünyesinde genç, dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden, teknik yapıya sahip, müşterilerinin ihtiyaçlarına yerinde ve zamanında cevap veren ve ekonomik çözümler üreten, sektöründe en iyi firmadır.
Harfiyat işleri, Bina Yıkım İşleri itina ile teknoloji takip edilerek, en son yıkım hafriyat makinaları ve kamyonları ile binaların kısa sürede çevreye zarar vermeden, temiz bir şekilde yıkımını ve Hafriyat moloz naklini yapmaktayız.

Yıkım Yapanlar
En İyi Fiyatı Bulmak İçin Sağa Sola Koşturmayın, Yıkım İle İlgili Ne Tür İşleriniz Varsa Bizi Arayın..!

Misyonumuz:

Bilgi ve iş deneyimlerimizle günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern,çağdaş ve güvenli projeleri hayata geçirmek, sektörde öncü,kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır. Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat - 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35 - Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat İşlerinde Uzman Kadrosuyla; Yıkımcı Murat AKTEPE

Vizyonumuz; Bugüne kadar olan bilgi birikimiyle insan ve çevreye saygılı,sağlık ve emniyeti ön planda tutan bir bilinç oluşturmak. Üst kalite standartlarında müşteri beklentilerinin üzerinde sunulan projeleri kısa zamanda hayata geçirmektir.

Ankara Yıkımcı Firmaları
Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35
Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat İşlerinde Uzman Kadrosuyla; Murat AKTEPE
Yıkımcı Firmaları
AKTEPE YIKIM
FİRMAMIZ
HİZMETLERİMİZ
FACEBOOK
GOOGLE