AKTEPE Yıkımcılar Kırımcılar Enkazcılar | Yıkım Enkaz Kırım

EV YIKIMI, İŞYERİ YIKIMI, BİNA YIKIMI, HURDA KARŞILIĞI YIKIMLARINIZ YAPILIR

AKTEPE YIKIM ENKAZ İNŞAAT VE HAFRİYAT FİRMASI

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Firmamız; Hafriyat, İnşaat, Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma, Beton kesme, Şap Kırma ve Kesme, ve Fayans Kırma alanında hizmet vermektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Faaliyet alanlarında konusunda uzman teknik personelleriyle ve teknolojik makine ve ekipmanlarla 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, Servis hizmetine başladığı günden bu yana temel felsefe olarak kabul etmiştir.

Bina, Ev yıkım işleri, Fabrika yıkım bozum işleri, Enkaz Hafriyat İşleri, çıkma inşaat malzemeleri, Hurda karşılığı yıkım, Komple bina, gecekondu, fabrika ve her türlü yapıların yıkımı yapılarak, çıkan moloz hafriyatlarının atılması işlerini temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Firmamız AKTEPE YIKIM HAFRİYAT bina yıkımı ve beton kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, minimum etki ve büyük hassasiyetle iş güvenliği dahilinde... Bina yıkımı ve Beton kırma işlemini elektrikli ve havalı kompresör yapmaktadır.

Gereksinimlerinde kırma işleminden kaçınmakta olup karot çözümü sunmaktadır, İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu ve duyacağı iş makineleri... Bobcat, Case JCB, Havalı ponamatik ve elektro kırıcılar Bünyesinde bulunmayan ekipmanları bile temin edip sorumluluk anlayışına destek veren tüm bu çalışmaları bilgi dahilinde sunmaktadır. Yaptıgımız çok sayıda yıkımlar eski Aktaş Yıkımcılar dan bu yana gelmektedir. şu an faaliyetlerimizi Ankara Siteler bölgesinden organize ile gercekleştirmekteyiz. İş tecrübemiz ile iş risklerini en aza indirerek güvenli bina yıkımları yaptık Yıkılmasına karar verilen binaların yıkım enkaz Çalışmalarımızı binanın durumu ve konumuna göre gerek elle gerekse Mekhanic makinalarımız ile yapamaktayız. İşçi ve Çevre Güvenliği... Yıkım işi PROFOSYONEL kişilerce yapılması gereken dikkat ve sabır isteyen bir iştir. Bu anlamda kesinlikle işçilikte ve yapılan işin kalitesinde asla taviz vermemkteyiz. Piyasaya baktığımızda yapılan işin daha ucuza maledilmesi için ucuz ve işin ehli olmayan insanlar çalışmakta veya çalıştırılmaktadır. Buda hem işin kalitesini düşürüyor hemde olası kazalara davetiye çıkarıyor keza ölümlere kadar varan kazalara şahit oluyoruz ve konunun hafife alınmamasını istiyoruz.Yıkım işi yapılırken çevreye zarar vermemek, insanları rahatsız etmemek amacıyla gereken önlemler ve tedbirler alınmalıdır. Sulama, tahta perde, çadır bıranda, gibi tedbirler bunlara örnek teşkil eder. SAYGILARIMIZLA AKTEPE YIKIM HAFRİYAT MURAT AKTEPE

Yıkım Enkaz Kırım ve Söküm:

Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Moloz nakli ve taşınması hizmeti vermekteyiz. Yıkım sonrası hizmetlerimiz devam etmektedir. Her türlü bina yıkımı, mesken yıkımı, otopark yıkımı itina ile çevreye zarar vermeden güvenlik seviyesi en üst seviyede tutularak uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Ankaradaki en çok tercih edilen yıkım enkaz ve hafriyat firması Aktepe Yıkım

Türkiye İl ve İlçelerinde

HER TÜRLÜ İŞ MAKİNASI ve KAMYONLARLA

BİNA YIKIM İŞLERİ, HAFRİYAT İŞİ, ENKAZ ALIMI, İNŞAAT İŞLERİ

HAFRİYAT İŞLERİ, HURDA KARŞILIĞI YIKIM İŞLERİ

HER TÜRLÜ ZEMİNDE TEMEL KAZISI BİNA OTEL FABRİKA ŞANTİYE YIKIMI SERT

DAR GENİŞ ZEMİNDE YUMUŞAK KÜSKÜLÜK DERİN HENDEK KAZI KIRMA YÜKLEME

ALT YAPI ÜST YAPI KANALİZASYON HARFİYATÇILARI ÇEVRE DÜZENLEMESİ

BİNA İNŞAAT OTEL FABRİKA OKUL İŞYERİ YIKIMCILARI

DUVAR SAHA BETONU KIRILMASI TAŞINMASI

ANKARA AKTEPE YIKIM ENKAZ ALANLAR

YIKIM MOLOZ CURUF İŞİ YAPANLAR

TAAHHÜT İŞLERİ YAPILIR

Aktepe Yıkım Kırım Enkaz ve Hafriyat 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35 Ankara Yıkımcı Firmaları

AKTEPE YIKIM
FİRMAMIZ
HİZMETLERİMİZ
FACEBOOK
GOOGLE